אודות

שמי שחר דהן , בן 39  נשוי באושר +3 ילדים מקסימים מתגוררים במושב צמוד לירושלים  בחיים מאושרים מסופקים ומעניינים . בעיסוקי מעצב פנים ויוצר. משזוכר את עצמי כילד קטן ועד היום קיימת אצלי האהבה והבעירה ליצור לבנות ולעצב,ועל כך יעידו ידידיי ,לקוחותיי ומשפחתי.   היום עם השנים ,אהבת העיצוב והיצירה התפתחה ,גדלה והשתבחה והפכה למקצוע שאני מאוד אוהב , התנסתי ולמדתי בפועל מגוון תחומים שסיקרנו אותי במהלך השנים וכן היה לי חשוב להתמקצע בהם ולחוות את התחומים והצרכים מקרוב.
השאיפה להצלחה אין סופית כבסיס מאישיותי במגוון התחומים בהם נגעתי , וכן קשורים באופן ישיר לאהבת העיצוב והיצירה תוך כדיי התמחויות לעיצוב , אדריכלות ותכנון פנים ,עיצוב רהיטים השבחת נדל"ן ותחומי הנדל"ן ברבדיו השונים.   אני מאוד אוהב להכיר ולהתעדכן בחומרים חדשים גם כמעצב וגם כיוצר ומשתדל להמיר את הדברים בתחומי התעסקותי למגוון הפרויקטים בו אני עוסק. עם השנים התנסתי ורכשתי ידע ממוסדות עיצוב שונים בלימוד את שפת העיצוב ,שרטוט ורישום.אך אודה שאת הרוב למדתי מהניסיון בשטח והבאתי מטען גם משלי זכיתי לעצב וללוות פרויקטים מענינים..שתרמו לי רבות. כמו הפתגם הידוע "אין חכם כבעל נסיון" הניסיון מפרויקט לפרויקט ויזמויות בנייה שונות,הביאו לי את הידע הדרוש להתקדם הלאה להקים ולעצב כל פרויקט בצורה מוצלחת ויצירתית בשרות אישי.   אני אישית ייזם והרפתקן מטבעי ובין היתר משקיע בנדל"ן  ,עם הזמן ,הניסיון והאהבה לתחום למדתי והבנתי שבידיי כישרון שיכול לעזור לעוד אנשים לשדרג משמעותית את הנכס וע"י מגוון פתרונות ושרות מתוחכם ומהפכני שהקמתי לפני כמה שניםוע"י כך ניתן להעלות את ערך הנכסים. הקמתי את חברת DIFFERENT TOUCH המתמחה במתן ומגוון פתרונות עיצוב ושרותים יחודיים ומהפכנים לצורכי השבחה והכנת נדל"ן למכירה בחיבור ישיר בין עיצוב לנדל"ן.
DIFFERENT TOUCH משכירה רהוט ואבזור לתקופת המכירה ,משביחה את הנכס ומביאה תוצאות מוכחות למכירה מהירה ובהתאם מעלה את ערך הנכס פלאים!

דילוג לתוכן